Kurum Müdürünün Mesajı

Hasbahçe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Özel Eğitim Öğretmeni, Dil ve Konuşma Terapisti, Odyolog, Psikolog, Çocuk Gelişimi Uzman, Okul Öncesi Öğretmeni ve fizyoterapistten oluşan tecrübeli kadromuz ve ailelerimizin işbirliği ile 2008 yılından beri eğitimlerimizi sürdürmekteyiz.

Hasbahçe Hakkında

Hasbahçe özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimiz kapsamında çocuklarımız çok daha güvenli, rahat ve huzurlu bir eğitim almanın ayrıcalıklarını deneyimler.

Son teknoloji modern ortamlarda birçok yönden eğitim alan çocuklar bilişsel bağlamda eğitim alırken aynı zamanda sosyal ortamlarda bulunma becerisi de kazanır. Her biri alanında uzman eğitmen kadromuz ile 15 yılı aşkın süredir verdiğimiz eğitimler kapsamında her çocuk bizim için özeldir.

Hasbahçe özel eğitim ve rehabilitasyon merkezimiz bünyesinde verilen eğitimler çocuklarınızın ihtiyaçlarına göre belirlenir ve uygulanır.

    Başvuru Formu

    Randevu ve Diğer Sorularınız İçin Bizi Arayın!

    Bizi arayarak izlenmesi gereken süreç hakkında bilgi alabilirsiniz. değerlendirme, özel eğitim, servis ve randevu tamamen ücretsiz, devlet destekli olarak sağlanmaktadır..